ÚČETNÍ - MZDOVÁ PROBLEMATIKA - BRNO

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste samostatná osoba, která ráda pracuje s čísly? Máte praxi ve mzdovém účetnictví min. 2 roky? Máte zkušenost i s nestandardními pracovními úvazky - DPP, DPČ? Vyhovuje Vám flexibilní pracovní doba? Pak zašlete svůj životopis! Výrobní společnost působící v Brně hledá novou posilu do týmu a to na pozici: ÚČETNÍ - MZDOVÁ PROBLEMATIKA - BRNO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kompletní vedení mzdové agendy
  • účtování mezd pro 300 zaměstnanců
  • cestovní příkazy
  • zpracování srážkové daně
  • komunikace s příslušnými institucemi

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ideálně v oblasti účetnictví a daně
  • praxi na obdobné pozici min. 2 roky v nadnárodní společnosti
  • alespoň základní znalost anglického jazyka
  • znalost pracovněprávních předpisů a patřičné legislativy
  • znalost balíčku MS Office

Co nabízíme?

  • rozmanitá práce v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • sickdays
  • příspěvek na stravování
  • multisport kartu
  • místo výkonu práce: Brno