TECHNOLOG PROCESU

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Jste rozený technik a máte v malíku strojírenské technologie? Orientuje se ve zlepšovacích procesech a výrobní prostředí Vám je velmi blízké? Nebojíte se angličtiny a naopak ji chcete hojně využívat? Tak to si už chystejte svůj aktuální životopis a zašlete nám ho ještě dnes! Mezinárodní strojírenská společnost se zajímavým výrobním programem právě otevírá nové místo na pozici TECHNOLOG PROCESU (od 35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Každodenní řešení problémů ve výrobě
  • Nastavování vhodných zlepšovacích procesů
  • Implementace těchto procesů a opatření
  • Tvorba a správa výrobní dokumentace
  • Komunikace s pobočkami a zahraniční cesty

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání s maturitou (strojírenství)
  • Znalost a praxi v technologii
  • Orientaci v Lean Process metodice
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Co nabízíme?

  • Motivují plat a finanční odměny
  • Příspěvek na dopravu
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové a odborně technické kurzy

  • Místo výkonu práce: Jihlavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.