TESTER DISPEČERSKÝCH ŘEŠENÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte alespoň roční zkušenosti na poli testování? Skripty v Bash Vám nejsou cizí, stejně tak jako Linux? Ovládáte alespoň částečně programování v Python, Java či Groovy? Pro rozšíření týmu vyvíjejícího komplexní dispečerská řešení zejména pro oblast dopravy, energetiky a bezpečnosti hledáme zkušeného testra.

Pracovní náplň

  • testování aplikací dispečerského systému
  • příprava testovacích scénářů a plánů
  • úzká spolupráce s vývojáři
  • příprava a provádění automatizovaných testů
  • reporting

Co požadujeme?

  • zkušenosti s testováním 1 rok, znalost Selenium výhodou
  • skriptování v Bash
  • znalost aspoň jednoho programovacího jazyka: Python, Java, Groovy
  • základní administrátorskou znalost Linuxu
  • znalost LAN sítí
  • povědomí o Scrumu

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • vzdělávací kurzy, školení a další zaměstnanecké výhody
  • samostatnou práci s možností seberealizace
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: Praha - Strašnice