ENGINEER V AUTOMOTIVE

Jste technicky nadaný/á? Baví vás komunikace v anglickém jazyce a chcete se podílet na zlepšování procesů? Tak neváhejte a zašlete váš životopis! Hledáme nového kolegu na pozici ENGINEER V AUTOMOTIVE.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupráce na tvorbě příslušné dokumentace
  • Nápravná opatření výroby vzhledem k reklamacím
  • Zodpovědnost za výrobní procesy, tok materiálu a normování práce
  • Tvorba a koordinace výroby nových jednoúčelových montážních přípravků
  • Zlepšování procesů
  • Kontakt s dodavateli zařízení
  • Spolupráce s nákupem

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Praxi v oblasti technologie montážních zařízení
  • MS Office – Excel, PowerPoint
  • Znalost ergonomie pracoviště, 5S
  • Zkušenosti s AutoCAD

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • Kafeterii
  • Stravenky
  • Bonus za docházku
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Bonus za produktivitu a kvalitu

  • Místo pracoviště - Tachovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.