ASISTENTKA PRO HR MANAŽERA

mzdové ohodnocení

Tachov

Jste pečliví a baví Vás administrativa? Komunikujete anglickým jazykem a v personalistice jste jako ryba ve vodě? Pokud ANO, zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Personální agenda (příchod/odchod zaměstnance)
  • Adaptační proces a příprava podkladů pro audity
  • Organizace firemních a vzdělávacích akcí, starost o návštěvy
  • Starost o vozový park zaměstnavatele
  • Plánování služebních cest
  • Práce s dokumentací (evidence a archivace)

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Základní přehled v oblasti pracovního práva
  • Zkušenosti na pozici asistentky, nebo personalistky
  • Výborné organizační a komunikační dovednosti
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Flexibilitu v rámci zadaných úkolů

Co nabízíme?

  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Stravenky, nebo příspěvek na stravování
  • Možnost napracovat si hodiny
  • 25 dní dovolené
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Místo výkonu práce: Tachovsko