MONTÁŽNÍ TECHNIK - JEDNA SMĚNA

Neaktivní nabídka

27000 - 29000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Stabilní zaměstnání v jednosměnném provozu, rovnou do kmene a pro špičkového zaměstnavatele. Přesvěčte se osobně a zašlete své CV nebo rovnou zavolejte.

Pracovní náplň

  • montáž výrobků podle daných pracovních postupů - zakázková výroba
  • součástí Vaší práce bude i občasná obsluha jednoúčelových strojů
  • různorodá práce, žádná pásová výroba
  • práce v moderním a čistém prostředí
  • pracovní doba po-pá 6:00-14:30 hod.

Co požadujeme?

  • minimálně vyučení v technickém oboru
  • praxi v montáži a strojírenství
  • znalost základních zámečnických prací
  • povědomí o hydraulice výhodou

Co nabízíme?

  • plat 27-29.000Kč
  • roční bonus, který se průměrně pohybuje ve výši jeden až dva platy
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • kmenová pozice
  • možnost bezúročné půjčky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní soutěž – možnost přilepšit si k platu
  • multisport karta