OBCHODNÍK – BRNO

mzdové ohodnocení

Brno - město

Umíte si získat přízeň zákazníka? Dokážete najít řešení přesně na míru? Chcete pracovat v dynamickém týmu stabilní společnosti? Dobře, pak stačí udělat první krok – zaslat životopis a přihlásit se tak do výběrového řízení na pozici OBCHODNÍK – BRNO!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    Dělal/a jste někdy na pozici obchodníka? Pak to určitě znáte…
  • péče o svěřené portfolio klientů + aktivní vyhledávání nových příležitostí
  • monitoring trhu
  • zaškolení uživatelů zařízení
  • řešení reklamací
  • komunikace napříč společností – sklady, expedice…

Co požadujeme?

  • aspoň SŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • výborně prezentační dovednosti
  • proklientské zaměření

Co nabízíme?

  • 5 týdnů volna
  • příspěvky na stravování
  • přátelský kolektiv
  • služební telefon a notebook
  • služební automobil

  • Místo výkonu práce: Brno