KOMODITNÍ NÁKUPČÍ S AJ - MIKULOV

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste flexibilní osobnost, která dokáže řešit problémy? Máte praxi v oblasti procurementu min. 3 roky? Anglický jazyk pro Vás není španělskou vesnicí? Vítáte možnost cestování a preferujete flexibilní pracovní dobu? Pak neváhejte svůj životopis! Zahraniční výrobní společnost hledá novou posilu do týmu, a to na pozici: KOMODITNÍ NÁKUPČÍ S AJ - MIKULOV

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • implementace nákupní strategie v rámci svěřených komodit
  • provádění internetových aukcí
  • vyhledávání nových dodavatelů a nastavení podmínek vzájemné spolupráce
  • vypracování studií komodit pro jednotlivé dodavatele dle evropských dodávek
  • cestování z cca 60 % do zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ideálně v oblasti procurementu, obchodu nebo inženýrství
  • praxe v procurementu min. 3 roky
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • znalost databází a softwaru Revizní aukce - velkou výhodou
  • ochotu cestovat do zahraničí
  • pečlivého člověka, který je schopen pochopit komoditní trhy v rámci celého světa a jejich všestrannost

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v nadnárodní výrobní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • služební automobil pro soukromé účely
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: Mikulov