SEŘIZOVAČ VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

24000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte technické vzdělání a hledáte novou práci v oblasti výroby? Jste manuálně zručný a pracovitý? Máte chuť pracovat pro mezinárodní firmu s dlouholetou historií? Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, pak hledáme právě Vás. Automotive výrobní firma hledá kolegu na pozici: SEŘIZOVAČ VE VÝROBĚ (24 – 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha strojů pro zpracování kovů
  • Seřizování a údržba zařízení
  • Nastavování a kontrola výrobních procesů
  • Práce ve třísměnném provoze
  • Kontrola plynulosti výroby

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ strojního zaměření
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost práce se základními měřidly
  • Zkušenosti se zpracováním kovů (pouze výhodou)
  • Zodpovědný a týmový přístup, chuť do práce

Co nabízíme?

  • Průběžné finanční bonusy a prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Kurzy a osobní vzdělávání
  • Možnost dalšího kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.