MANAŽER SMĚNY okr. Kolín, Nymburk

Neaktivní nabídka

37000 - 47000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte přirozenou autoritu a máte zkušenosti s vedením pracovního týmu ve výrobní společnosti? Nevadí Vám pracovat ve 12ti hodinové směně? Tak jste to právě Vy! Výrobní společnost zabývající se oblastí automotive hledá posilu do svého týmu na pozici: MANAŽER SMĚNY okr. Kolín, Nymburk (37-47.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • koordinace a řízení každodenní činnosti na směně
  • vedení a hodnocení týmu pracovníků (cca 50-60 lidí)
  • zodpovědnost za skladové hospodářství, plnění plánů
  • dohlížení nad dodržováním bezpečnosti práce
  • naskladňování náhradních dílů
  • zadávání a analýza dat v systému SAP
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti logistiky výhodou
  • praxe v oblasti logistiky podmínkou
  • zkušenost s vedením a motivací týmu
  • znalost IS SAP (nebo jiného výrobního systému)
  • řidičský průkaz sk. B
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • bonusy, prémie
  • odměny za darování krve
  • týden dovolené navíc
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle dohody)
  • místo výkonu práce: Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz