VEDOUCÍ PROJEKTŮ – AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

43000 - 47500 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Baví Vás vytvářet a řídit projekty a máte vystudované technické vzdělání? Rádi komunikujete anglicky a jste časově flexibilní? Chcete bát součástí prestižní společnosti? Neváhejte, a ještě dnes mi pošlete svůj životopis! Mezinárodní automotive společnost hledá do svých řad kolegu na pozici VEDOUCÍ PROJEKTŮ – AUTOMOTIVE.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Koordinace při zavádění nových produktů do sériové výroby
  • Spolupráce s vývojovým pracovištěm
  • Komunikace s firmami
  • Zodpovědnost za přípravu a průběh projektů a výroby
  • Koordinace ostatních oddělení

Co požadujeme?

  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s řízením projektů jsou výhodou
  • Technické myšlení a znalost procesů výhodou
  • Praxe ve výrobní, nebo automotive společnosti výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost zapojit se do dalších vývojů
  • 25 dní dovolené
  • Částečně hrazené stravování, výběr z několika jídel
  • Příležitost pracovat s nejmodernějšími technologiemi v oboru
  • Přátelský kolektiv a bonusy ve formě kafeterie
  • Možný nákup elektroniky za výhodné ceny

  • Místo výkonu práce: Okres Pardubice