STANIČNÍ SESTRA

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Úhel pohledu na zdravotní sestry se očima společnosti liší. Hraje v tom roli spousta věcí. Přednostně záleží, na čích bedrech leží chod celého oddělení, protože ten člověk utváří směr hodnot a profesionality ostatních pracovníků a také atmosféru pracoviště. A právě ta správná atmosféra vede k excelentním výkonům a spokojenosti zaměstnanců, a tím i klientů. Máte zkušenosti s vedením pracovníků? Láká vás vést vlastní tým v domově pro seniory? Jste vystudovaná zdravotní sestra? Pak nám reagujte. STANIČNÍ SESTRA (OD 35 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Personální vedení cca 25 pracovníků
  • Příprava dlouhodobých plánů
  • Zajišťování správného chodu oddělení
  • Účast na všech poradách vedení
  • Podílení se na péči s ošetřujícím lékařem
  • Zajišťování ošetřovatelské a sociální péče klientů

Co požadujeme?

  • SZŠ/VOŠ/VŠ - obor všeobecná sestra
  • Zkušenosti z obdobné pozice PODMÍNKOU
  • Časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • Výpis z trestního rejstříku, zdravotní (potravinářský) průkaz
  • Zdravotní způsobilost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Uživatelskou znalost práce s PC

Co nabízíme?

  • Práci na plný úvazek
  • 25 dní dovolené
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pevnou pracovní dobu
  • Pracovní benefity (příspěvky na dovolenou, wellness, vstupenky do ZOO, dětské tábory)
  • Možnost ubytování mezi směnami přímo v areálu
  • Zvýhodněné stravování
  • Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj