INTEGRATION ENGINEER - SMART GRID, BIG DATA

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsme česká softwarová firma, která se primárně zaměřuje na sběr, zpracování a analýzu Big Data z inteligentních energetických sítí. Pokud se tak zajímáte o energetiku, především o sítě nízkého napětí, láká Vás práce s Big Data a máte chuť se podílet na vývoji nového produktu, pak Vás rádi přivítáme mezi námi :-)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    Co pozice obnáší?

    Budete součástí vývoje zcela unikátního produktu, kromě toho ještě i vytvářet technické designy a pracovat s nejnovějšími technologiemi jako jsou Ansible či Docker.

Co požadujeme?

    Co je potřeba znát/umět?

    Neobejdete se u nás bez dobré znalosti Linux, Ansible či Docker. Určitě uvítáme, pokud máte zkušenosti s virtualizací a architekturou HA řešení. Hodit se Vám bude i znalost některého skriptovacího jazyka (např. Ruby či Python) a nástrojů jako jsou Maven, Jenkins či Git.

Co nabízíme?

    Co Vám můžeme nabídnout?

    Kromě zajímavé práce a fajn kolektivu i týden dovolené navíc, pružnou pracovní dobu, možnost Home Office, odborné vzdělávání a jazykové kurzy, stravenky, multisport kartu a možnost jezdit do práce na kole.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.