PLC PROGRMÁTOR/KA V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

Jsi specialista/ka v programování PLC? Chceš být technickou odbornou podporou v navrhování automatizačních linek? Skvělé! Reagujte zasláním životopisu.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • navrhovat, sestavovat, adaptovat a upravovat program pro jednoúčelové stroje
  • spoluúčast při navrhování automatizovaných linek
  • podílet se na přípravě odborných podkladů a manuálů pro údržbu a obsluhu strojů
  • odborná pomoc údržbářům při opravování a revizí strojů
  • komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • vzdělání v oboru elekto
  • vyhlášku 50/1978 sb.
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni při komunikaci s dodavateli
  • zkušenosti s programováním PLC, MATLAB
  • znalost principů automatizace a souvisejících elektrických zařízení

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • stravování v kantýně
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • denní využití angličtiny

  • místo výkonu práce - Pardubicko