SERVISNÍ TECHNIK - ZAHRANIČNÍ CESTY

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte zkušenosti se servisováním strojů, angličtina Vám nedělá problém a rádi byste své zkušenosti uplatnili i v rámci zahraničních cest? Pokud jste si na všechny otázky odpověděli ANO, neváhejte nám poslat svůj životopis! Výrobní společnost s působností v zahraničí hledá nového kolegu na pracovní pozici: SERVISNÍ TECHNIK - ZAHRANIČNÍ CESTY (35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Oprava a servis zařízení
  • Komunikace s českými i zahraničními klienty
  • Analýza závad
  • Instalace zařízení u zákazníka
  • Výjezdy do zahraničí

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Praxi se servisováním strojů
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Stravenky
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Kurzy angličtiny hrazené zaměstnavatelem
  • Mobilní telefon, notebook i k soukromým účelům

  • Místo výkonu práce: střed Kraje Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.