FINANCIAL DIRECTOR - REAL ESTATE (BRNO)

Neaktivní nabídka

až 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zodpovědný a spolehlivý typ člověka? Disponuje praxí z oblasti trhu s nemovitostmi, ať už z realitní kanceláře nebo developerské společnosti? Máte praxi min. 7 let s vedením finančního oddělení? Anglický jazyk pro Vás není překážkou a dokážete se domluvit? Vyhovuje Vám flexibilní pracovní doba? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Developerská společnost hledá novou posilu do týmu a to na pozici: FINANCIAL DIRECTOR - REAL ESTATE (BRNO) až 85000 Kč

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kompletní vedení finančního oddělení i personální agendy
  • dohled nad korporátním a projektovým účetnictvím
  • vedení a motivace 1 účetní
  • tvorba rozpočtů a prognóz
  • cash - flow
  • kompletní zodpovědnost za příjmy a veškeré platby
  • tvorba studie proveditelnosti
  • účast na zasedání správní rady

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi min. 7 let s vedením finančního oddělení v organizaci, která řeší trh s nemovitostmi
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost balíčku MS Office
  • analytického člověka s výbornými vyjednávacími schopnostmi s praxí ideálně v mezinárodní společnosti

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci a fajn kolegy
  • 5 týdnů dovolené
  • vánoční prémie
  • stravenky
  • jazykové vzdělávání
  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • vánoční večírky
  • místo výkonu práce: Brno