MANAŽER EXTERNÍ LOGISTIKY okr. Kolín, Nymburk

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte zkušenosti s vedením pracovníků a zároveň praxi v oblasti externí logistiky ve výrobní společnosti? Jste komunikativní a organizačně schopný člověk s manažerskými schopnostmi? Domluvíte se anglicky se zahraničními zákazníky? Tak hledáme právě Vás! Nadnárodní firma působící v automobilovém průmyslu hledá posilu do svého týmu na pozici: MANAŽER EXTERNÍ LOGISTIKY okr. Kolín, Nymburk (70-100.000 Kč)

Pracovní náplň

  • koordinace externí logistiky ve výrobní společnosti
  • vedení pracovního kolektivu (cca 20-30 podřízených)
  • optimalizace materiálových toků směrem k zákazníkovi
  • hodnocení týmů, uzávěrka docházek
  • spolupráce s manažerem interní logistiky
  • komunikace se zahraničními zákazníky
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti logistiky výhodou
  • víceleté zkušenosti na obdobné pozici
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • zkušenost s vedením lidí podmínkou
  • pokročilou znalost MS Excel (práce s kontingenčními tabulkami)
  • znalost IS SAP nebo jiného výrobního systému
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • bonusy, prémie
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: okres Kolín, Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz