C# DEVELOPER - NOVÝ PROJEKT V HRANICÍCH NA MORAVĚ

mzdové ohodnocení

Přerov

Chceš pracovat ve společnosti, kde se na pracovníky nedívají jako na roboty, ale jako na kamarády? Pracuj ve firmě, kde bude mít Tvoje práce dlouhodobý dopad na výrobu produktů světových značek. Buď součástí týmu profíků poskytujících služby ve vývoji software! Staň se posilou nově vznikajícího týmu pobočky v Hranicích na Moravě. C# DEVELOPER - NOVÝ PROJEKT V HRANICÍCH NA MORAVĚ

Pracovní náplň

  • vývoj software pro řízení výroby v nápojovém průmyslu za použití programovacího jazyka C# a .NET frameworku
  • práce v malých týmech narůzných částech systémů (database, services, UI, komunikace s jinými systémy – ERP, PLC)
  • testování pomocí automatizovaných testů
  • práce s Misrosoft technologiemi (SQL Server, Azure Cloud, SSRS atd.)

Co požadujeme?

  • znalost .NET a zkušenosti s objektovým programováním
  • AJ nebo NJ na takové úrovni, aby ses mohl/a domluvit s německými kolegy
  • zodpovědný přístup k práci
  • samostatnost

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu a Home office
  • klidné pracovní prostředí
  • 25 dnů dovolené, stravenky
  • jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma
  • prémie za pracovní výročí

  • místo výkonu práce: Hranice na Moravě