FINANČNÍ EXPERT

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte praxi z oblasti finančního controllingu? Jste analytická osobnost a bez problému se domluvíte anglicky nebo německy? Pak reagujte na náš inzerát! Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici: FINANČNÍ EXPERT

Pracovní náplň

  • příprava podkladů k přípravě finančních prognóz a rozpočtů pro jeden výrobní závod
  • podpora tvorby analýz a prezentací finančních výsledků
  • kontrola nákladových středisek
  • asistence při projektech spojených s oblastí kontroly nákladů
  • kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence, příprava podkladů pro externí finanční účtárnu
  • spolupráce při provádění fyzické i dokladové inventarizace v souladu s interními předpisy a zákonnými požadavky
  • příprava ročních a víceletých plánů
  • reporting vedení společnosti a koncernu

Co požadujeme?

  • alespoň středoškolské vzdělání
  • zkušenosti s finančním controllingem
  • schopnost se domluvit anglicky nebo německy
  • znalost MS Office, zejména MS Excel
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí zahraniční společnosti
  • přátelský pracovní kolektiv
  • příspěvek na dopravu a stravování
  • dovolená navíc, zdravotní volno
  • zvýhodněný telefonní tarif
  • permanentky na bazén a masáže

  • místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!