IT SALES REPRESENTATIVE Hradec Králové

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte obchodního ducha, baví Vás komunikovat a akvizice Vám nejsou cizí? Je pro Vás důležitá vysoká úroveň služeb poskytovaných obchodním partnerům? Jste týmový hráč a chcete se stát součástí společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru? Tak hledáme právě Vás! Nadnárodní poskytoval CRM a ERP řešení hledá posilu do svého týmu na pozici: IT SALES REPRESENTATIVE Hradec Králové (35-45.000 Kč fix+var.)

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • každodenní kontakt s klienty
  • spolupráce s odborným týmem konzultantů
  • pravidelný reporting
  • plnění nastavených KPI’s a obchodního plánu

Co požadujeme?

  • perfektní komunikační a prezentační dovednosti
  • nadšení pro obchod
  • základní orientaci v IT světě a ochotu se v této oblasti dál vzdělávat
  • schopnost rychle se učit novým věcem
  • flexibilitu, schopnost asertivního empatického jednání

Co nabízíme?

  • bonusy a prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost home-office
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • vzdělávací kurzy a školení
  • příspěvek na sport a volný čas
  • nástup možný IHNED (případně dle dohody)
  • místo výkonu práce: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.