LÉKAŘ STOMATOLOG

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Úsměv je bránou do našeho nitra a správný stomatolog ví, že na jeho vzhledu, a především zdraví, záleží. Hledáme odborníka, který je nadšencem ve svém oboru a těší se, až vyrazí do boje s kazy a dalšími neduhy spjatými s nemocemi chrupu v pozicí zubního lékaře. Láká vás práce na plný úvazek v zubní ordinaci s prémiovými službami a individuálním přístupem k pacientovi, která se inspiruje světovými trendy? Pak nám reagujte. LÉKAŘ STOMATOLOG (OD 50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Samostatný odborný výkon stomatologa v ambulantním provozu
  • Individuální péče a přístup k pacientům
  • Kvalitní komunikace s pacienty a dobrá organizace péče
  • Komunikace s anglicky mluvícími pacienty
  • Spolupráce se zdravotní sestrou v samostatné ordinaci

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru Zubní lékařství
  • Praxi v oboru stomatologie
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Čistý trestní rejstřík
  • Chuť zkvalitňovat péči o pacienty
  • Profesionální přístup
  • Práci s PC, běžnou uživatelskou znalost

Co nabízíme?

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Zázemí v zubní ordinaci s prémiovými službami
  • Standardní vybavení ordinace (nový RTG, Autoclave)
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Ulehčení v administrativní zátěži
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky, zvýhodněnou Multisport kartu

  • Místo výkonu práce: Brno - střed