STROJNÍ KONTROLOR KVALITY – CENTRUM PLZNĚ

Neaktivní nabídka

35000 - 38000 Kč

Je obor strojírenství vaším koníčkem? Baví vás technické věci a rádi byste získali novou pracovní výzvu v oblasti kontroly? Tak neváhejte zašlete nám váš životopis! Rádi mezi nás přijmeme kolegu na pozici STROJNÍ KONTROLOR KVALITY – CENTRUM PLZNĚ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Rozměrové kontroly u dodavatelů
  • Zápisy provedeného měření
  • Analýzy výsledků měření
  • Samostatné vykonávání mezioperační kontroly
  • Potvrzení dokladů ohledně provedených zkoušek, kontrol
  • Určování příčin neshodných výrobků

Co požadujeme?

  • Maturitní zkoušku nejlépe v technickém oboru
  • Uživatelskou znalost PC
  • Zkušenosti z oblasti měření strojních dílů
  • Anglický jazyk výhodou
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu – 37,5 hod. týdně
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Další širokou škálu benefitů

  • Místo pracoviště – Plzeň město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.