HR SENIOR V CENTRU PLZNĚ!

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

Hledáte nové zaměstnání v oblasti HR a máte v daném oboru víceleté zkušenosti? S angličtinou se domluvíte při komunikaci v oblasti náboru? Skvělé! Reagujte zasláním svého CV!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • výběr, selekce a vedení pohovorů s kandidáty
  • vyhodnocování a controlling nákladů na zaměstnance
  • vedení personální agendy – pracovní smlouvy, výpovědi, personální dokumentace
  • kooperace s personálními a pracovními agenturami
  • spolupráce se středními a vysokými školami
  • komunikace s příslušnými úřady
  • tvoření reportů, reportování personálnímu řediteli

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání / SŠ vzdělání s víceletou praxí
  • mnoholeté zkušenosti v oboru (optimálně výrobní společnost)
  • orientaci v zákoníku práce a mzdové problematice
  • lepší středně pokročilou znalost angličtiny

Co nabízíme?

  • zkrácený týdenní pracovní fond
  • měsíční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní začátek a konce pracovní doby
  • stravování v kantýně
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • jazykové kurzy

  • Lokalita: Plzeň - město