ŘIDIČ VZV - SKLAD

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Máte zkušenosti s řízením VZV a jste otevřen novým pracovním nabídkám? Chtěl byste pracoval pro mezinárodní výrobní společnost? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! ŘIDIŘ VZV - SKLAD (25 - 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práce ve skladech společnosti
  • Řízení VZV a jeho ovládání
  • Příprava zboží k expedici

Co požadujeme?

  • Oprávnění k řízení VZV
  • Prokazatelné zkušenosti s řízením VZV
  • Manuální zručnost, zkušenosti se čtečkou - výhodou
  • Ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek v hodnotě 10.000 Kč
  • Finanční příspěvky a bonusy (např.: 13. a 14. plat)
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Místo výkonu: Nymburk nebo Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.