KONTROLOR KVALITY VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti z oblasti strojírenství a měření strojních dílů? Baví vás technické věci a kontrola? Super, reagujte zasláním vašeho životopisu! Obsazujeme pozici KONTROLOR KVALITY VE STROJÍRENSTVÍ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádění kontrolních a zkušebních operací dle směrnic, dokumentací
  • Zpracování dokumentací, protokolů
  • Mezioperační kontrola
  • Vyhodnocování výsledků měření
  • Řešení příčin neshodného výrobku

Co požadujeme?

  • Maturitní zkoušku v technickém oboru
  • Praxi s měřením strojních dílů
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Orientaci v příslušných normách

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby – 37,5 hod. týdně
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Dotované stravování
  • Profesní růst
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby

  • Místo pracoviště – Plzeň město