REGIONAL SALES MANAGER - NĚMECKO - HOME OFFICE

Jste komunikativní typ člověka s tahem na branku? Jste nebo jste měli na starost dříve region Německo? Chcete v zaměstnání denně využívat německý jazyk? Rádi cestujete? Pak zašlete svůj životopis! Společnost působící v oblasti obuvnictví hledá novou posilu do týmu a to na pozici: REGIONAL SALES MANAGER - NĚMECKO - HOME OFFICE (až 70 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • rozvoj a péče o region Německa
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • tvorba cenových nabídek
  • pravidelný čas strávený v terénu
  • monitoring konkurenceschopnosti na trhu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • praxi v prodeji na německém trhu
  • pokročilou znalost německého jazyka
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
  • flexibilního člověka, který je orientovaný na výsledek

Co nabízíme?

  • jedinečnou příležitost si vybudovat postavení na německého trhu dle Vašich představ
  • home office
  • služební automobil pro soukromé účely
  • prémiový systém
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost dalšího růstu
  • místo výkonu práce: Německo