AREA SALES MANAGER - NĚMECKO - HOME OFFICE

Neaktivní nabídka

až 70000 Kč

Jste obchodník tělem i duší? Máte zkušenosti již s německým trhem? Máte perfektní vyjednávací schopnosti a domluvíte se německy? Rádi cestujete? Vyhovuje Vám flexibilní pracovní doba a home office? Pak zašlete svůj životopis! Společnost působící v oblasti obuvnictví hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici: AREA SALES MANAGER - NĚMECKO - HOME OFFICE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o svěřený region Německo
  • akvizice
  • navazování a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • identifikace potřeb zákazníka a návrh optimálního řešení
  • cenové vyjednávání a uzavírání smluv se zákazníky
  • rozvoj obchodní strategie

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici min. 4 roky
  • zkušenost s prodejem na německém trhu
  • středně pokročilou znalost německého jazyka
  • ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu
  • komunikativního člověka, který je odolný vůči stresu

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v rámci plného home office
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • za každý odpracovaný rok dovolenou navíc do výše max. 25 dní
  • flexibilní pracovní dobu
  • roční bonus
  • denní využití německého jazyka
  • region: celé Německo