DISPONENT NÁKUPU S POLŠTINOU – PRAHA ZLIČÍN

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás samostatná práce, administrativa a rádi byste se stali součástí nákupního oddělení? Zvládáte polštinu na komunikativní úrovni slovem i písmem? Spolupráce s celým nákupním týmem je pro Vás zajímavá výzva? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní retailová společnost hledá posilu do nákupu na pozici: DISPONENT NÁKUPU S POLŠTINOU – PRAHA ZLIČÍN (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • příprava podkladů pro nastavování ceníků výrobků
  • práce v interních databázích sortimentu
  • pravidelná aktualizace sortimentních přehledů
  • samostatné zpracování podkladů pro nákup nového zboží
  • příprava dokumentů pro vyhodnocení požadavků nákupčího
  • administrativní podpora nákupního oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilou znalost polštiny (denní komunikace slovem i písmem)
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • uživatelskou schopnost práce na PC
  • samostatnost, svědomitost a cílevědomost

Co nabízíme?

  • práci v přátelském kolektivu, kde nikdo nezapomene na Vaše narozeniny
  • možnost osobního a profesního růstu
  • odborná školení na zvyšování kvalifikace
  • dovolenou až 5 týdnů
  • slevy na firemní produkty
  • stravenky
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5 (u metra)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.