MISTR ÚDRŽBY VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Jste precizní a vůdčí typ, který se chce podílet na organizování a řízení zdrojů údržby? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám váš životopis. Obsazujeme pozici MISTR ÚDRŽBY VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení docházkového systému
  • Zodpovědnost za dodržování předpisů bezpečnosti, ochrany zdraví a ochrany životního prostředí
  • Zabezpečení dodržování standardů 5S v oblasti údržby
  • Odpovědnost za plnění plánu údržby
  • Kontrola kvality práce
  • Plánování a koordinace prací podřízených
  • Účast na výrobních poradách

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Anglický nebo německý jazyk výhodou
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Praxi na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • Příspěvek na dopravu
  • Přítomnostní bonus
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Prémie při doporučené nového zaměstnance
  • Prémie při pracovním výročí, uzavření sňatku

  • Místo pracoviště - 15 minut od Plzně