IT ADMINISTRÁTOR/IT APLIKAČNÍ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Kroměříž

Láká tě prostředí mezinárodní výrobní firmy? Orientuješ se v ERP systémech? Pak neváhej - otevíráme výběrové řízení na pozici IT ADMINISTRÁTOR/APLIKAČNÍ INŽENÝR! Stačí jen zaslat aktuální životopis! Absolventy zaučíme, zkušenosti naopak umíme ocenit!

Pracovní náplň

  • Aktualizace, testování, konfigurace ERP systému
  • Monitorování a kontrola funkcí
  • Administrátorské práce - nastavení scriptů, nastavení plánu úloh, psaní instrukcí
  • Příprava scriptů a spouštění
  • Komunikace s uživateli
  • Programování nových funkcí systému

Co požadujeme?

  • Anglický jazyk - pro komunikaci s mateřskou společností
  • Znalost jakéhokoliv ERP systému
  • Odborné znalosti :
    PHP, ASP.Net,
    Visual Studio, Ms Office
    MsSQL
  • Znalosti, které jsou výhodou:
    VB.Net nebo VBA
    EDI
  • Zkušenosti z výrobní firmy výhodou
  • Komunikativní člověka s otevřenou myslí a systémem práce hands-on

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Mobilní telefon, notebook
  • Osobní ohodnocení a bonus za docházku
  • 13. plat
  • Loajalitu si ceníme dalšími dny dovolené
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvěk na penzijní pojištění
  • Možnost vzdělávání a rozvoje
  • Příspěvek na stravování