FINANČNÍ KONTROLOR

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte zkušenosti na pozici Finančního kontrolora? Domluvíte se jednoduše anglicky nebo německy? Ovládáte MS Excel? Pak nám zašlete svůj životopis! Stabilní zahraniční společnost hledá posilu na pozici: FINANČNÍ KONTROLOR

Pracovní náplň

  • Příprava podkladů k přípravě finančních prognóz a rozpočtů pro jeden výrobní závod
  • Podpora tvorby analýz a prezentací finančních výsledků
  • Kontrola nákladových středisek
  • Asistence při projektech spojených s oblastí kontroly nákladů
  • Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence, příprava podkladů pro externí finanční účtárnu
  • Spolupráce při provádění fyzické i dokladové inventarizace v souladu s interními předpisy a zákonnými požadavky
  • Příprava ročních a víceletých plánů
  • Reporting vedení společnosti a koncernu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v oboru
  • Výbornou znalost MS Excel a znalost specializovaného SW (např. Top M, SAP, Helios, aj.)
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Analytické a logické schopnosti

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí zahraniční společnosti
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Příspěvek na dopravu a stravování
  • Dovolená navíc, zdravotní volno
  • Zvýhodněný telefonní tarif
  • Permanentky na bazén a masáže

  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!