EXTERNÍ MONTÁŽNÍK

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Jste technický typ, máte zkušenosti s montáží a nevadilo by Vám cestování i do zahraničí? Máte základy angličtiny nebo němčiny? Super! Tak teď už jen zaslat životopis! Prestižní mezinárodní strojírenská společnost hledá nováčka do rozšiřujícího se týmu na pozici EXTERNÍ MONTÁŽNÍK (od 35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Montáž zařízení, sestav, jednotek a zařízení
  • Doplňkové zámečnické a montážní práce
  • Práce s technickou a servisní dokumentací
  • Obsluha potřebných zařízení a strojů pro montáž
  • Cestování v rámci zakázek k zákazníkům (zahraničí)

Co požadujeme?

  • Strojírenské vzdělání či vyučení
  • Praxi na obdobné pozici (hydraulika)
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Alespoň základy AJ nebo NJ
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Ochotu cestovat, časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • Motivující mzdu a nárok na roční bonus
  • 25 dní volna a k tomu navíc 3 sick days v roce
  • Zvýhodněné služby, bezúročné půjčky atd.
  • Další profesní vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • Firemní a společenské akce a aktivity

  • Místo výkonu práce: Brno