SPECIALISTA KVALITY S AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Bez obtíží komunikujete v anglickém jazyce? Máte zkušenosti v automobilovém průmyslu v oblasti kvality? Jste proaktivní osoba, která chce vidět za sebou výsledky? Pojďte s námi vykročit k lepším zítřkům! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu či kolegyni do svého týmu na pozici: SPECIALISTA KVALITY S AJ

Pracovní náplň

  • tvorba rozborů zmetkovitosti
  • navržení zlepšovacích opatření
  • zodpovědnost za nové i stávající projekty
  • jednání s klienty a dodavateli
  • úzká spolupráce s výrobou a technologií

Co požadujeme?

  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • středoškolské vzdělání
  • praxi v automotive na obdobné pozici
  • znalost nástrojů kvality a ISO norem
  • pečlivost a týmového ducha

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • pravidelné bonusy
  • týden volna navíc
  • příspěvky na stravování
  • slevy na volnočasové aktivity
  • zázemí ve stabilní společnosti

  • místo výkonu práce: okres Jičín