SPECIALISTA CONTROLLINGU s AJ Praha

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Pohybujete se v oblasti finančního controllingu a účetnictví? Jste pečlivý člověk s analytickým myšlením a logickým uvažováním? Máte prezenční dovednosti a nebojíte se nových výzev? Tak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost poskytující energetická řešení hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA CONTROLLINGU s AJ Praha (50-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • plánování a kontrola ekonomických výsledků v oblasti financí
  • příprava ekonomických dat pro interní použití společnosti
  • kontrola nákladů a vedoucích zakázek
  • spolupráce napříč společností (především s projektovým týmem)
  • sestavování přehledů obratu a analýz
  • pravidelný reporting managementu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
  • víceletá zkušenost na obdobné pozici
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní využití)
  • pokročilá znalost IS SAP, MS Office (především MS Excel)
  • zkušenost v oblasti účetnictví, analýzy dat
  • pravidelný reporting

Co nabízíme?

  • možnost kariérního růstu
  • až týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • bonusy, odměny
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 4

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz