HR MANAGER S AJ + SLUŽEBNÍ AUTO

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte zkušenosti s vedoucí či samostatnou pozicí na personálním oddělení? Hledáte pozici s primární zodpovědností za celu oblast lidských zdrojů? Chcete naplno využít anglický jazyk? Ano? Pak je tato pracovní pozice přímo pro Vás! Neváhejte a zašlete mi svůj životopis ještě dnes! Významná strojírenská společnost s celosvětovou působností hledá do svého týmu kolegyni na pozici: HR MANAGER S AJ + SLUŽEBNÍ AUTO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupráce s managementem společnosti při řešení personálních změn
  • komunikace se zaměstnanci, spolupráce se mzdovou účtárnou
  • zajištění bezproblémového průběhu náboru a adaptace nových zaměstnanců
  • odpovědnost za dodržování pracovně právní legislativy
  • tvorba koncepcí v oblasti vzdělávání, hodnocení a odměňování zaměstnanců
  • administrativní činnost

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • alespoň 5 let praxe v HR
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti z výrobní společnosti - výhodou!
  • znalost zákoníku práce a pracovního práva
  • organizační schopnosti, orientaci na cíl a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 24 dní dovolené
  • služební auto i pro soukromé účely
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • pružnou pracovní dobu (pevné jádro od 9:00 - 14:00 hod.)
  • finanční bonusy
  • příspěvek na dopravu a stravování
  • možnost kariérního růstu
  • jazykové kurzy
  • zázemí stabilní společnosti
  • odborné vzdělávání
  • firemní akce, teambuilding

  • místo výkonu práce: Velká Bíteš