KOORDINÁTOR SKLADU - JIHLAVA

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte zkušenosti s vedoucí pozicí v logistice? Chcete komunikovat v anglickém jazyce na denní bázi? Dokážete vést a motivovat své podřízené? Představte se nám a zašlete nám váš životopis! Výrobní společnost se sídlem v Jihlavě aktuálně hledá vhodného kandidáta na pozici: KOORDINÁTOR SKLADU - JIHLAVA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajišťování příjmu materiálů a odesílání materiálů a výrobků
  • vedení skladu a týmu skladníků
  • spolupráce na aktivitách v rámci neustálého zlepšování
  • plánování a provádění inventur
  • odpovědnost za zajištění materiálu pro oddělení výroby
  • každodenní spolupráce s ostatními odděleními firmy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - strojírenského/ekonomického zaměření
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • min. 1 rok praxe na pozici vedoucí skladu
  • zkušenost s vedením týmu
  • organizační schopnosti
  • zodpovědnost, důslednost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti, která se neustále rozvíjí
  • stravenky (v hodnotě 100 Kč)
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na dopravu (až 1900 Kč)
  • teambuildingy a další firemní aktivity
  • jazykové kurzy přímo na pracovišti

  • místo výkonu práce: Jihlava