IT SPECIALISTA JUNIOR (25 000 - 35 000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Potřebuješ pořádně nakopnout kariéru nebo jen hledáš nové uplatnění v IT oblasti? Baví tě řešit úkoly a hledat technická vylepšení? Máme super pozici s přátelským kolektivem. Proto neváhej a zašli nám svůj životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Správa informačních systémů (aktualizace, konfigurace,..)
  • Podpora přímých uživatelů a uživatelských účtů
  • Administrace serverů
  • Správa síťové infrastruktury
  • Analýza a návrh technických inovací
  • Spolupráce s ostatními pobočkami

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost OS Windows na administrátorské úrovni
  • Praxi se správou serverů
  • Přesah do sítí výhodou
  • Zkušenosti na pozici IT technika, či administrátora výhodou
  • Min. základní znalost IS Helios Orange

Co nabízíme?

  • Příspěvky na stravování
  • Možnost osobního rozvoje formou kurzů
  • Firemní akce
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost příspěvku na ubytování/dopravu

  • Místo výkonu práce: Plzeň (Dýšina)