OBCHODNÍ MANAŽER - OBKLADY A DLAŽBY - HOME OFFICE

Neaktivní nabídka

až 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste dynamický typ člověka, který má výborné komunikační schopnosti? Disponujete praxí ze salesu a z TZB oblasti se zaměřením na obklady a dlažby? Je pro Vás zajímavým benefitem možnost využívat home office a služební automobil pro soukromé účely? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Společnost zabývající se sanitární keramikou hledá novou posilu do týmu, a to na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER - OBKLADY A DLAŽBY - HOME OFFICE (až 40 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • prodej koupelnového vybavení, především obkladů a dlažeb
  • analýza potřeb zákazníka a navržení optimálního řešení na míru
  • akvizice nových zákazníků
  • komunikace s architekty, investory i instalatéry
  • služební cesty v rámci svěřeného regionu celé ČR

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti stavebnictví výhodou
  • zkušenost s prodejem obkladů i dlažeb (jak na straně výrobce, tak případně z projektů)
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • člověka, který umí budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v rámci nadnárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • home office
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební automobil k soukromým účelům
  • jazykové vzdělávání
  • sleva na produkty společnosti
  • firemní parkoviště
  • místo výkonu práce: Praha 2