SALES MANAGER - DIVIZE OBKLADY A DLAŽBY

Neaktivní nabídka

až 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste energická osobnost s tahem na branku? Preferujete spolupráci formou home office? Máte praxi ve stavebnictví vyloženě s obklady a dlažbami? Umíte budovat vztahy se zákazníky na dlouhodobé bázi? Vyhovuje Vám flexibilní začátek a konec pracovní doby? Pokud je Vaše odpověď ANO, zašlete svůj životopis! Společnost zabývající se koupelnovými doplňky hledá novou posilu do týmu na pozici SALES MANAGER - DIVIZE OBKLADY A DLAŽBY (okolo 40 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za svěřený region celé ČR
  • orientace především na prodej obkladů, dlažeb a dalšího koupelnového sortimentu
  • péče o stávající zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí na trhu (stavební projekty)
  • tvorba cenových nabídek
  • spolupráce napříč společností
  • vedení obchodních jednání

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání ideálně technického směru
  • praxi v prodeji min. 5 let
  • praxi v TZB konkrétně v oblasti obklady a dlažby
  • alespoň mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost balíčku MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • flexibilního člověka se seriozním vystupováním

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v oblasti mezinárodní společnosti pohybující se v oboru stavebnictví
  • práci formou home office
  • týden dovolené navíc
  • roční bonus
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní i životní pojištění
  • svěřený region: celá ČR
  • místo výkonu práce: Praha 2