SOUSTRUŽNÍK CNC

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu? Orientujete se v technické dokumentaci? Chcete pracovat v moderní a stabilní společnosti? Pokud ano neváhejte, pošlete mi svůj životopis nebo rovnou zavolejte! Budu se těšit na vaše reakce.

Pracovní náplň

  • Obsluha a programování CNC soustruhu
  • Seřízení a nastavení stroje
  • Kontrola pomocí měřidel
  • Práce ve třísměnném provoze, případně v nepřetržitém provoze

Co požadujeme?

  • Znalost obsluhy CNC soustruhu
  • Znalost programování výhodou
  • Orientaci v technických dokumentech a normách
  • Šikovnost a dobrou pracovní morálku

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční bonusy za dobře odvedenou práci
  • Dotované závodní stravování, stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • Multisport karta
  • Moderní pracoviště

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.