ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZU

Neaktivní nabídka

26000 - 29000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-západ

Máte zkušenosti s řízením nákladního vozidla? Rádi byste řídili pouze na území ČR? Jste spolehlivá a zodpovědná osoba? Přáli byste si pracovat pro tradiční českou společnost? Potom je tato pozice právě pro Vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nakládka a vykládka zboží
  • Zavážení zboží do velkých obchodních řetězců
  • Rozvoz v oblasti Čech
  • Komunikace s dispečinkem

Co požadujeme?

  • Řidičský průkaz sk. C (výhodou sk. E)
  • Zkušenosti s řízením nákladního vozidla minimálně 1 rok
  • Ovládání vozidla s celkovou hmotností 16 tun
  • Ochotu pracovat od pondělí do pátku v nočních či ranních hodinách
  • Spolehlivý, samostatný a zodpovědný přístup
  • Dobrou geografickou orientaci
  • Fyzickou zdatnost

Co nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zázemí stabilní a dlouhodobě úspěšné společnosti
  • 5 týdnů dovolené za rok
  • Nástup možný IHNED
  • Zajímavé a motivující ohodnocení
  • Příspěvek na stravování ve firemní kantýně
  • Výběr z benefitů v rámci kafetérie (až 6000,-/ročně)
  • Neomezený pitný režim na pracovišti
  • Slevy na firemní produkty

  • Místo výkonu práce: Praha