SPECIALISTA PŘÍMÝCH DANÍ - BRNO

Neaktivní nabídka

až 47000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní typ člověka, který je expertem na přímé daně, ale zároveň máte povědomí i o nepřímých daních? Máte zkušenost s monitoringem a zlepšováním daňových procesů? Znáte US GAAP? Angličtina pro Vás není španělskou vesnicí a jste zvyklí ji denně využívat v zaměstnání? Pak zašlete svůj životopis! Nadnárodní IT společnost hledá novou posilu do týmu, na pozici: SPECIALISTA PŘÍMÝCH DANÍ - BRNO (max. 47 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za vedení přímých daní
  • příprava přiznání daně z příjmu i pro zahraniční země
  • tvorba analýz a výpočtů v rámci EMEA a UK regionu
  • podílení se na auditu
  • kooperace napříč společností (účetní oddělení, aj.)
  • pravidelný reporting nadřízenému, který je cizinec

Co požadujeme?

  • minimálně bakalářské vzdělání
  • praxi v nadnárodní společnosti na obdobné pozici min. 3 roky
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • znalost US GAAP Tax Provision
  • flexibilního člověka, který je občas ochoten cestovat

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v nadnárodní společnosti, která umožňuje kariérní růst
  • týden dovolené navíc
  • 5 sickdays
  • jazykové vzdělávání
  • stravenky
  • firemní školku
  • ovoce na pracovišti
  • místo výkonu práce: Brno