AUDITOR PRO INTERNÍ PŘEDPISY

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání? Máte zkušenosti s nastavováním interních procesů, tvorbou směrnic a s prací s ISO normami? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní firma s téměř stoletou tradicí hledá kolegu na pozici: AUDITOR PRO INTERNÍ PŘEDPISY (35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Dodržování interní dokumentace / pravidel
  • Implementace normativních a legislativních požadavků
  • Připomínkování / schvalování řízené dokumentace
  • Podpora v práci projektového řízení
  • Organizační a administrativní podpora oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s nastavováním interních procesů
  • Znalost ISO legislativy, certifikace
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zaměření na detail a iniciativní přístup

Co nabízíme?

  • Možnost odborného růstu v žádaném oboru
  • Jazykové kurzy
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • A další nadstandardní benefity

  • Místo výkonu práce: Brno