CUSTOMER ASSURANCE V AUTOMOTIVE (40–50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Jste komunikativní, máte příjemné vystupování a zkušenosti s kvalitou v automotive prostředí? Umíte plynně anglicky nebo německy? Tak by tato nabídka mohla být právě pro Vás! Mezinárodní společnost dodávající své produkty předním značkám vozů jako je Škoda, BMW či VW, hledá reprezentativní posilu na pozici: CUSTOMER ASSURANCE V AUTOMOTIVE (40–50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • jednání se zákazníky i dodavateli ohledně rozpracovaných projektů
  • specifikace požadavků u zákazníka, předání informací týmu
  • zpracovávání reklamačních analýz
  • spolupráce na tvorbě nápravných řešení

Co požadujeme?

  • alespoň 2 roky praxe z oddělení kvality automobilového průmyslu
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • příjemné a profesionální vystupování
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat k zákazníkovi a do dalších závodů společnosti

Co nabízíme?

  • 13. a 14. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • příspěvky na relax
  • výhody i pro Vaše nejmenší (letní tábory, besídky, příspěvek na školku)
  • výhodný mobilní tarif i pro rodinu
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • odměny za altruismus
  • slevy na firemní produkty
  • sportovní aktivity (jóga, volejbal, fotbal)

  • nástup: ihned
  • lokalita: Nymbursko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.