SAP SPECIALISTA (30 - 50 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Mezinárodní automobilová společnost hledá nového kolegu! Máte zkušenosti s pozicí SAP specialisty nejlépe ve výrobní firmě? Nedělá Vám problém nastavování nových modulů, poskytování odborné podpory a vedení key userů? V tom případě nám zašlete životopis a my se s Vámi co nejdříve spojíme!

Pracovní náplň

  • Poskytování odborné podpory v oblasti konfigurace a business procesů při implementaci SAP
  • Nastavování a zavádění nových modulů
  • Komunikace s uživateli a zákazníky
  • Odpovědnost za obsah testovacích skryptů
  • Vedení projektů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Velmi dobrou znalost SAP, zejména SD či MM modul
  • Praxe s obdobnou pozicí min. 3 roky
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Vysoké pracovní nasazení, chuť do práce

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. a 14. mzdu
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na relax
  • Výhody i pro Vaše děti (letní tábory, besídky, příspěvek na školku)
  • Výhodný mobilní tarif i pro rodinu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Odměny za altruismus (darování krve, kostní dřeně aj.)
  • Slevy na firemní produkty
  • Sportovní aktivity (jóga, volejbal, fotbal)

  • Lokalita: Nymburk