PRACOVNÍK VE SKLADU

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Máte platný průkaz na VZV a praxi ve skladu? Líbila by se Vám práce bez nočních směn s volnými víkendy? Pak nám o sobě dejte vědět! Česká stabilní společnost hledá posilu na pozici: PRACOVNÍK VE SKLADU

Pracovní náplň

  • obsluha VZV
  • manipulační práce ve skladu
  • nakládka kamionu
  • práce ve dvousměnném provozu

Co požadujeme?

  • SOU vzdělání
  • praxi ve skladu
  • platný průkaz na VZV
  • samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • stabilní práci v české společnosti
  • přátelský kolektiv
  • finanční ohodnocení dle zkušeností a dovedností
  • příspěvky na sportovní a kulturní aktivity a další benefity

  • místo výkonu práce: Frýdecko - Místecko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!