SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY (40–50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Jste komunikativní, máte příjemné vystupování a zkušenosti s kvalitou v automotive prostředí? Domluvíte se anglicky nebo německy a baví Vás péče o zákazníky? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost světového formátu, která dodává své výrobky předním značkám jako je Škoda Auto, BMW či VW, hledá reprezentativní posilu na pozici: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY (40–50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • přímé jednání se zákazníky i dodavateli
  • specifikace požadavků u zákazníka
  • zpracovávání reklamačních analýz
  • účast na tvorbě nápravných řešení
  • spolupráce s dalšími závody společnosti

Co požadujeme?

  • min 2 roky praxe z oddělení kvality automobilového průmyslu
  • reprezentativní a komunikativní osobnost
  • orientaci na zákazníka
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. a 14. mzdu
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • dotované stravování
  • příspěvky na relax
  • výhody i pro Vaše děti (letní tábory, besídky, příspěvek na školku)
  • výhodný mobilní tarif i pro rodinu
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • odměny za altruismus (darování krve, kostní dřeně aj.)
  • slevy na firemní produkty
  • sportovní aktivity (jóga, volejbal, fotbal)

  • nástup: ihned
  • lokalita: Nymbursko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.