ELEKTROMECHANIK – 2 SMĚNY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte zkušenosti s prací v oblasti elektro? Vlastníte vyhlášku 50/1978 § 6 a chcete pracovat ve společnosti, která se specializuje na vývoj a výrobu ojedinělého produktu? Rád byste v rámci zaměstnání vycestoval do zahraničí? Pak na nic nečekejte a zašlete nám váš životopis. Právě hledáme kolegu na pozici: ELEKTROMECHANIK – 2 SMĚNY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Elektromontážní práce dle technické dokumentace
  • Práce s informačním systémem společnosti
  • Podílení se na výrobě unikátního produktu
  • Kontrola a koordinace činností elektromontáže

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU vzdělání v oboru elektro
  • Schopnost práce dle technické dokumentace
  • Vyhlášku el. 50/1978 Sb. § 6 – podmínkou
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Znalost anglického jazyka – dostačující mírně pokročilá úroveň

Co nabízíme?

  • Práci v příjemném prostředí mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost vycestování do zahraničí
  • Finanční příspěvky (stravování, doprava, penzijní připojištění)
  • Flexi pasy a dárkové poukazy
  • Možnost vzdělávání (jazykové i odborné kurzy)
  • Firemní akce pro zaměstnance

    Lokalita: okres Přerov