ELEKTROMECHANIK

Neaktivní nabídka

24000 - 29000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte elektro vzdělání a práce v této oblasti je vaším koníčkem? Vlastníte platnou vyhlášku 50/1978 § 6? Spolehlivost je vám vlastní a hledáte práci pouze na dvě směny? Pak jste to právě VY, koho hledáme do našeho týmu. Neváhejte, zašlete nám váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: ELEKTROMECHANIK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Elektromontážní práce ve výrobě a jejich koordinace
  • Práce dle technické dokumentace
  • Provádění kontrol kabeláže na výrobcích
  • Provádění evidence činností v informačním systému

Co požadujeme?

  • Min. SOU vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku el. 50/1978 Sb. § 6 - podmínkou
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Ochotu pracovat na dvě směny

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
  • Poukázky na služby (zdraví, sport, kultura)
  • Možnost vzdělávání (jazykové i odborné kurzy)
  • Cestování do zahraničí
  • Závodní stravování
  • Firemní akce pro zaměstnance

    Lokalita: okres Přerov