MISTR / MISTROVÁ - POTRAVINÁŘSTVÍ

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

Jste rozený leader, který dokáže plnit stanovené cíle a má přirozený respekt? Máte zkušenosti na pozici Mistra/Mistrové ve výrobní společnosti a jste ochoten/ochotna pracovat na 3 směny? Neváhejte a pošlete mi svůj životopis na pozici: MISTR / MISTROVÁ - POTRAVINÁŘSTVÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za organizaci výrobního procesu
  • zodpovědnost za množství a kvalitu a vyrobeného produktu
  • řízení týmu 30 podřízených zaměstnanců
  • řešení nečekaných situací
  • vedení dokumentace dle standardů IFS
  • práce v třísměnném provoze (po-pá)

Co požadujeme?

  • min. 2 roky praxe na pozici Mistra ve výrobní společnosti
  • zkušenost s vedením většího kolektivu
  • rozhodnost, zodpovědnost a přirozený respekt
  • komunikativní a argumentační schopnosti

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost kariérního a finančního růstu
  • finanční odměny za zlepšovací návrhy
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu

    Místo výkonu práce je nejvhodnější pro kandidáty z Mohelnicka či Olomoucka

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.